Sizi tanıştırmak istiyorum, huzurlarınızdaaa, Gelecek!!

Son bir haftada ülkemizde askeri havacılık adına yaşanan gelişmeleri yakalamak neredeyse imkansız. Gece, gündüz fotoğraflar ve videolar paylaşıldı. Hepsi için söylemek istediğim çok şey var ama benim için en kıymetlisinden başlamak istedim.

Anka-3 sadece Türk Askeri Havacılığının değil aynı zamanda Dünya Askeri Havacılığının da evrildiği noktayı bize işaretlediği için çok önemli.
Kabaca baktığınızda gövde yapısından, kumanda yüzeylerinden ve özellikle iniş takımlarından ben buradayım ve hazırım mesajını veriyor.
“Şimdilik” belirlenen isterleri rahatlıkla karşılayabileceğini bir bakışta anlayabiliyoruz.
Anka-3’ün çok kısa zamanda göreve hazır olacağına inanıyorum. Çünkü arkasında çok büyük bir camia, mükemmel bir mühendislik ve yüksek nitelikli bir işçilik var. Bunu önceki versiyonları olan Anka ve Aksungur’da gördük.

Şimdi sıra sende Anka-3, Türk Hava Kuvvetleri seninle birlikte yeni bir sayfa açacak ve burada bir çok başarılara imza atacaksın. Türk Hava Kuvvetlerinin Uçuş Operatörleri ve Yüksek Nitelikli Uçak Bakım Astsubayları senin uçabilmen ve başarıyla görevini gerçekleştirebilmen adına 7/24 hazır ve şimdiden çok çalışıyorlar…

Heyecanla geleceğin günü bekliyoruz…
(Bir an önce otonom olmanını da dört gözle bekliyoruz.)

Güç bizimle olsun!

İstikbal Göklerdedir!
Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK

Gelecek heyecan verici.
Gelecek İNSANSIZ hava araçlarının.
Gelecek Hava Aracı Bakım Profesyonellerinin.
Geleceği yakalamak için şimdiden çok çalışmalıyız.

www.erolalper.com

#gelecek#future#safetyculture#positivesafetyculture#olumluemniyetkültürü#boeing#aircraftmechanic#emniyetkültürü#gelecekinsansız#aircraftmaintenance#aviation#aircraft#sikorsyky#lockheedmartin#havacı#aviator#maintenance#work#aviationmaintenancetechnician#havaaracıbakımprofesyonelleri#türkhavakuvvetleri#eğitim#yönetim#teknik#gelişim#alpererol#teknoloji#safety#culture#qualityassurance#management#training#teacher#technology#development#change#events

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir